0
0
0

Інші техніки

Код товару: 160705
0
Компанія Абрис Арт - провідний український виробник в світі рукоділля. У виробника AbrisArt ви знайдете найрізноманітнішу продукцію. Основним профілем української фірми є вишивка бісером. Однак її співробітники не перестають шукати можливості порадув..
Код товару: 160704
0
Компанія Абрис Арт - провідний український виробник в світі рукоділля. У виробника AbrisArt ви знайдете найрізноманітнішу продукцію. Основним профілем української фірми є вишивка бісером. Однак її співробітники не перестають шукати можливості порадув..
Код товару: 160703
0
Компанія Абрис Арт - провідний український виробник в світі рукоділля. У виробника AbrisArt ви знайдете найрізноманітнішу продукцію. Основним профілем української фірми є вишивка бісером. Однак її співробітники не перестають шукати можливості порадув..
Код товару: 96660
0
Неможливо залишитися байдужими при вигляді чарівної м`якої іграшки, тим більше, якщо вона зшита своїми руками. Набори від ТМ Zoosapiens допоможуть без зусиль створити м`які іграшки у красивих костюмах. Великі і маленькі ляльки і тваринки не без при..
Код товару: 29194
0
Модниця 14 стильна, чарівна, вона завжди в тренді і стежить за модними тенденціями. Підкаже, як створити неповторний образ. В набір входить: льон з нанесеною схемою крою, нетканка з нанесеною схемою крою, пряжа для зачіски (1 колір), наповнювач, стрі..
Код товару: 155301
0
Килимок силіконовий, червоний, 8.4*14 см. Кольорова стане вашим незамінним помічником при роботі з бісером і намистинами. Добре зчіплюється з поверхнею і перешкоджає ковзанню. Бісер не розлітається по робочій поверхні, що значно полегшує творчий про..
Код товару: 155300
0
Килимок силіконовий, фіолетовий, 8.4*14 см. Кольорова стане вашим незамінним помічником при роботі з бісером і намистинами. Добре зчіплюється з поверхнею і перешкоджає ковзанню. Бісер не розлітається по робочій поверхні, що значно полегшує творчий п..
Код товару: 155299
0
Килимок силіконовий, синій, 8.4*14 см. Кольорова стане вашим незамінним помічником при роботі з бісером і намистинами. Добре зчіплюється з поверхнею і перешкоджає ковзанню. Бісер не розлітається по робочій поверхні, що значно полегшує творчий процес..
Код товару: 155298
0
Килимок силіконовий, зелений, 8.4*14 см. Кольорова стане вашим незамінним помічником при роботі з бісером і намистинами. Добре зчіплюється з поверхнею і перешкоджає ковзанню. Бісер не розлітається по робочій поверхні, що значно полегшує творчий проц..
Код товару: 155297
0
Килимок силіконовий, жовтий, 8.4*14 см. Кольорова стане вашим незамінним помічником при роботі з бісером і намистинами. Добре зчіплюється з поверхнею і перешкоджає ковзанню. Бісер не розлітається по робочій поверхні, що значно полегшує творчий проце..
Код товару: 155051
0
Новинка від компанії ВДВ —- набір для створення м'якого аксесуара або іграшки для дитини ФН-111 Декоративна іграшка Пара сердець. ВДВ. Набір з фетру. В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний матеріал, фетр..
Код товару: 154524
0
Новинка від компанії ВДВ — набір для створення м'якого аксесуара або іграшки для дитини ФН-109 Декоративна іграшка Сердечко з соняхами. ВДВ. Набір з фетру. В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний матеріал..
Код товару: 154352
0
Новинка від компанії ВДВ — набір для створення м'якого св'яткового аксесуара або іграшки для дитини КІ-07 Декоративні ялинкові іграшки, 12 шт. ВДВ. Набір з фетру.В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний мат..
Код товару: 154351
0
Новинка від компанії ВДВ — набір для створення м'якого св'яткового аксесуара або іграшки для дитини КІ-06 Декоративні ялинкові іграшки, 12 шт. ВДВ. Набір з фетру.В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний мат..
Код товару: 154350
0
Новинка від компанії ВДВ — набір для створення м'якого св'яткового аксесуара або іграшки для дитини КІ-05 Декоративні ялинкові іграшки, 12 шт. ВДВ. Набір з фетру.В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний мат..
Код товару: 153922
0
Новинка від компанії ВДВ — набір для створення м'якого св'яткового аксесуара або іграшки для дитини ФН-107 Декоративні ялинкові іграшки. ВДВ. Набір з фетру. В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний матеріа..
Код товару: 151430
0
Новинка від компанії ВДВ — набір для створення м'якого аксесуара або іграшки для дитини ФН-106 Декоративна іграшка Кролики. ВДВ. Набір з фетру. В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний матеріал, фетр не об..
Код товару: 150821
0
Новинка від компанії ВДВ —- набір для виготовлення з м'якого фетру яскравих, симпатичних декоративних закладок для книг ФН-105 Закладки для книг Котяча пара, 5 шт. ВДВ. Набір з фетру. В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фе..
Код товару: 150803
0
Новинка від компанії ВДВ —- набір для створення м'якого аксесуара або іграшки для дитини ФН-104 Декоративна іграшка Котяча пара. ВДВ. Набір з фетру. В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний матеріал, фетр ..
Код товару: 150802
0
Новинка від компанії ВДВ — набір для створення м'якого аксесуара або іграшки для дитини ФН-103 Декоративна іграшка Авокадо. ВДВ. Набір з фетру. В даний час все більшу популярність набувають іграшки з фетру. Фетр дуже благородний матеріал, фетр не об..
Код товару: 14043
0
До складу входить: кольорова схема, канва бавовна 55 клітинок в 10 см, стрічки (Іспанія), голка..
Код товару: 128632
0
Папертоль - це мистецтво створення об`ємного зображення з паперу. Така техніка поєднує в собі простоту виконання з ефектним результатом. Розглядати готову картину можна дуже довго, все ще не розуміючи, як вона зроблена.Завдяки РТ150288 Райські пташки..
Код товару: 128630
0
Папертоль - це мистецтво створення об`ємного зображення з паперу. Така техніка поєднує в собі простоту виконання з ефектним результатом. Розглядати готову картину можна дуже довго, все ще не розуміючи, як вона зроблена.Завдяки РТ150257 Ніжні півонії...
Код товару: 128629
0
Папертоль - це мистецтво створення об`ємного зображення з паперу. Така техніка поєднує в собі простоту виконання з ефектним результатом. Розглядати готову картину можна дуже довго, все ще не розуміючи, як вона зроблена.Завдяки РТ150247 Журавлі 2. Пап..