0
0
0

Nova Sloboda

ДК3362 Сила, віра та незламність!. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером
Код товару: 161715
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. ДК3362 Сила, віра та незламність!. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером — кар..
СР2305 Вечірній прибій. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161718
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. СР2305 Вечірній прибій. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, яка б..
СР3360 Промінь надії. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161717
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. СР3360 Промінь надії. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, яка буд..
СР3373 Квітучий маяк. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161716
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. СР3373 Квітучий маяк. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, яка буд..
РЕ3555 Дама в червоному. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161714
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври.РЕ3555 Дама в червоному. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, яка бу..
РЕ3556 Ми разом. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161713
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. РЕ3556 Ми разом. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, яка буде рад..
РЕ3553 Вечорниці. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161712
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. РЕ3553 Вечорниці. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестикомм — картина, яка буде р..
РЕ3551 Квіткове різнобарв`я. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161711
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. РЕ3551 Квіткове різнобарв'я. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, ..
ДК3364 Зоряна ніч. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером
Код товару: 161710
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. ДК3364 Зоряна ніч. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером — картина зачарує буд..
СР3350 Ромашки. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком на канві з нанесеним фоном
Код товару: 160532
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври.СР3350 Ромашки. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком на канві з нанесеним фоном..
СР3344 Мустанги. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком на канві з нанесеним фоном
Код товару: 160531
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. СР3344 Мустанги. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком на канві з нанесеним фо..
РЕ3552 Екзотика. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 160528
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. РЕ3552 Екзотика. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, яка буде рад..
НВ3118 Симфонія чарівності. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 160527
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. НВ3118 Симфонія чарівності. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком — картина, я..
СР6230 Ніжність. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком на канві з нанесеним малюнком
Код товару: 99135
0
СР6230 Ніжність. Нова Слобода. Набір для вишивки хрестиком на канві з нанесеним малюнком - набір для прихильниць яскравих квіткових сюжетів. Набір містить всі необхідні складові для комфортного і приємного процесу вишивки - основу (тканину з нанесен..
БИС9018 Архангел Михайло. Нова Слобода. Малюнок на тканині для вишивання бісером(Знятий з виробництва)
Код товару: 7243
0
Малюнок на тканині для вишивання бісером укомплектований спеціальною тканиною з нанесеним малюнком-схемою і інструкцією. Увага: бісером не комплектується! Ікона вишивається в техніці шов «напівхрест». Техніка вишивання докладно описана в інструкції. ..
НК2182 Санчо Панса. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером. РОЗПРОДАЖ(Знятий з виробництва)
Код товару: 6749
0
У набір входить бісер Preciosa Ornela (Чехія) 7 кольорів, пришивні камені, тканина з нанесеним малюнком-схемою, інструкція, бісерна голка і зразок нитки для вишивання бісером. Картина вишивається в техніці шов «назад голку». Застосовувані в наборах т..
ДК4501 Поцілунок сонця. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером(Знятий з виробництва)
Код товару: 107787
0
ДК4501 Поцілунок сонця. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером містить всі необхідні складові для комфортного і приємного процесу вишивки: габардин з нанесеною схемою для вишивки; бісер Slovenska Busa; голку; інструкції; нитка для бісеру. Робо..
ДК1103 Хмарочоси. Нова Слобода. Набір для вишивки бісером(Знятий з виробництва)
Код товару: 85897
0
Вночі найпрекрасніші міста відкривають своє справжнє обличчя, не соромлячись яскравого сонячного світла.  З приходом темряви міська архітектура повністю змінюється, залучаючи чарівними вогнями. Набір для вишивки від виробника «Нова Слобода» передає ..
БИС1274 Яблуневий сад. Нова Слобода. Схема на тканині для вишивання бісером(Знятий з виробництва)
Код товару: 28379
0
Спеціальна тканина з малюнком для вишивання бісером, інструкція. Схема представлена у вигляді кольорових значків і нанесена на тканину поверх зображення. Бісером не комплектується. За вашим запитом наші менеджери підберуть необхідний бісер...
НК3315 Вечірній Париж. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером
Код товару: 160525
0
Ось уже більше дванадцяти років український виробник товарів для рукоділля NOVA SLOBODA (Нова Слобода) допомагає майстриням створювати своїми руками справжні шедеври. НК3315 Вечірній Париж. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером — картина зачарує..
СН5028 Св. Мц. Фотинія Самарянка (Світлана). Нова Слобода. Набір для вишивки бісером з рамкою(Знятий з виробництва)
Код товару: 85886
0
Унікальний набір для вишивання ікони в рамці-кіоті, який не має аналогів! Робота виконується шляхом пришивання бісеру швом "назад голка", опис якого і особливості роботи з основою Perfostitch містяться в інструкції до набору. Набір містить всі необ..
БИС5005 Утамуй мої печалі. Богородиця. Нова Слобода. Схема на тканині для вишивання бісером. РОЗПРОДАЖ(Знятий з виробництва)
Код товару: 31216
0
В набір входить: тканина з нанесеним малюнком-схемою (атлас), карта кольорів бісеру PRECIOSA і Two Birds, інструкція. Використовується 12 кольорів бісеру. Схема представлена у вигляді кольорових значків і нанесена на тканину поверх зображення. Бісеро..
ДК2099 Чудо-риба. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером. РОЗПРОДАЖ(Знятий з виробництва)
Код товару: 70193
0
В набір входить: бісер Slovenska Busa (7 цв), тканина з нанесеним малюнком-схемою (габардин), голка для вишивання бісером, нитка для вишивання бісером, інструкція. Чудо-риба - один з фантазійних наборів, який входить в серію наборів для вишивання біс..
ДК5595 Дар-птах. Нова Слобода. Набір для вишивання бісером(Знятий з виробництва)
Код товару: 70195
0
В набір входить: бісер Slovenska Busa (7 цв), тканина з нанесеним малюнком-схемою (габардин), голка для вишивання бісером, нитка для вишивання бісером, інструкція. Чудо-риба - один з фантазійних наборів, який входить в серію наборів для вишивання біс..