0
0
0

Butterfly

139 Ніжний натюрморт. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 126873
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 139 Ніжний натюрморт.Баттерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинного естету.В 139 Ніжний нат..
655 Три тигрёнка. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 125680
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 655 Три тигреня.Баттерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинного естету.В 655 Три тигрёнка. B..
654 Сімка коней. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 125443
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 654 Сімка коней.Баттерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинного естету.В 654 Сімка коней. Bu..
183 Південні мотиви 1. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 125442
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 183 Південні мотиви 1.Баттерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинного естету.В 183 Південні ..
839 Леді з келихом. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 124324
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 839 Леді з келихом. Батерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинному естету. В 839 Леді з ке..
755 Сакура в цвіту. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 124323
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 755 Сакура в цвіту. Батерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинному естету. В 755 Сакура в ..
754 Ліхтарики над водою. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 124322
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 754 Ліхтарики над водою. Батерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинному естету. В 754 Ліхт..
182 Маки. За мотивами В. Ван Гога. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 124321
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 182 Маки. За мотивами В. Ван Гога. Батерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинному естету. ..
401 Осінній танець. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 11559
0
В набір для вишивання бісером від українського виробника Butterfly входять: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 7 кольорів, голка для вишивання, інструкція. Техніка вишивки: монастирський шов. Вишита картина пр..
837 Мамина радість. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 122421
0
Створіть яскраву картину в техніці вишивки бісером разом з набором 837 Мамина радість.Батерфляй комплектує набори якісними матеріалами. Картина буде захоплювати погляди бажаних гостей і давати моральне задоволення істинному естету.В 837 Мамина радіст..
397 Корабельна гай (за мотивами В. Шишкіна). Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 109893
0
Українська торгова марка Butterfly -  виробник  наборів для вишивання бісером. Головний символ компанії Батерфляй – це метелик. В культурах багатьох народів світу вважається символом радості і щастя. Тому вишита картина, створена завдяки наборів для..
285 Ваза з нарцисами. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 56139
0
В набір входить: Тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 12 кольорів, голка для вишивання, інструкція...
F128 Скорпіон. Butterfly. Набір для створення іграшки
Код товару: 79634
0
Об`ємна м`яка іграшка з фетру з вишивкою бісером . До складу набору входить:  фетровий тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія), голка для вишивання, синтепон, шнурок інструкція. В інструкції докладно розказано як..
646 Відображення у воді. Butterfly. Набір для вишивки бісером
Код товару: 102918
0
Батерфляй комплектує набори якісними матеріалами. В 646 Відображення у воді. Butterfly. Набір для вишивки бісером входить: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія), голка для вишивання, інструкція. Вишивка виконує..
372 Сільський пейзаж. Маки. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 77071
0
В набір входить: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 19 кольорів, голка для вишивання, інструкція. Вишивається рядковим швом. Картина здатна показати всю красу і мальовничість життя в сільській місцевості. Без..
F096 Ліхтарик. Butterfly. Набір з фетру
Код товару: 74331
0
Об`ємна м`яка іграшка з фетру з вишивкою бісером . До складу набору входить:  фетровий тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія), голка для вишивання, синтепон, шнурок інструкція. В інструкції докладно розказано як..
564 Цар звірів. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 11626
0
В набір для вишивання бісером від українського виробника Butterfly входять: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 16 кольорів, голка для вишивання, інструкція. Техніка вишивки: кругова техніка, повна зашивання, р..
205 Маки в вазах. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 11521
0
В набір для вишивання бісером від українського виробника Butterfly входять: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 10 кольорів, голка для вишивання, інструкція. Техніка вишивки: рядковий шов. Вишита картина принес..
560 Символ: ДОВГОЛІТТЯ. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 11622
0
В набір для вишивання бісером від українського виробника Butterfly входять: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 2 кольори, голка для вишивання, інструкція. Техніка вишивки: рядковий шов. Вишита картина принесе ..
256 Кали. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 11541
0
В набір для вишивання бісером від українського виробника Butterfly входять: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 9 кольорів, бісер TOHO № 15 (Японія) 4 кольори, голка для вишивання, інструкція. Техніка вишивки: ..
609 Політ. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 30233
0
У набір входить: Тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 15 кольорів, голка для вишивання, інструкція. Кругова техніка, повна зашивання, рядковий шов..
599 Первісток. Butterfly. Вовки. Набір для вишивання бісером
Код товару: 28072
0
У набір входить: Тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 14 кольорів, голка для вишивання, інструкція. Кругова техніка, повна зашивання, рядковий шов. Різні значки на схемі можуть вышиваться одним бісером..
F057 Лялька. Гаваї. Butterfly. Набір з фетру
Код товару: 65483
0
Об`ємна м`яка іграшка з фетру з вишивкою бісером . До складу набору входить:  фетровий тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія), голка для вишивання, синтепон, шнурок інструкція. В інструкції докладно розказано як..
430 Рукодільниця. Butterfly. Набір для вишивання бісером
Код товару: 11588
0
В набір для вишивання бісером від українського виробника Butterfly входять: тканина з нанесеним повнокольоровим малюнком, бісер Preciosa Ornela (Чехія) 15 кольорів, голка для вишивання, інструкція. Техніка вишивки: рядковий шов. Вишита картина принес..