0
0
0

Olanta

VN-205 Зимовий вечір. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 163148
0
Картина VN-205 Зимовий вечір. Olanta. Набір для вишивки хрестиком відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і неодмінно буде пробуджувати на позитивні думки. Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красиво..
VN-206 Ікона Діва Марія. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 163147
0
Ікона VN-206 Ікона Діва Марія. Olanta. Набір для вишивки хрестиком дозволить створити ікону, на якій відображена релігійна сцена. Вона несе чітке емоційне послання. Вишиваючи ікони, ти волею та руками робиш крок назустріч вірі. Кожен набір від ТМ Ol..
VN-202 Ікона Христа Спасителя. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 162494
0
Ікона VN-202 Ікона Христа Спасителя. Olanta. Набір для вишивки хрестиком дозволить створити ікону, на якій відображена релігійна сцена. Вона несе чітке емоційне послання. Вишиваючи ікони, ти волею та руками робиш крок назустріч вірі. Кожен набір від..
VN-201 Ікона Божої Матері Казанська. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 162493
0
Ікона VN-201 Ікона Божої Матері Казанська. Olanta. Набір для вишивки хрестиком дозволить створити ікону, на якій відображена релігійна сцена. Вона несе чітке емоційне послання. Вишиваючи ікони, ти волею та руками робиш крок назустріч вірі. Кожен наб..
VN-200 Пухнастий читач. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161015
0
Картина VN-200 Пухнастий читач. Olanta. Набір для вишивки хрестиком відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і неодмінно буде пробуджувати на позитивні думки. Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення краси..
VN-199 Прогулянка під місяцем. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 161014
0
Картина VN-199 Прогулянка під місяцем. Olanta. Набір для вишивки хрестиком відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і неодмінно буде пробуджувати на позитивні думки. Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створенн..
VN-022 Лучні таємниці. Olanta. Набір для вишивання нитками
Код товару: 60791
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-022 Лучні таємниці. Olanta. Набір для вишивки хрестом йдуть: голка для вишивання нитками, схема для вишивання хрестом чорно-біла із за..
VN-110 Щасливої подорожі. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 94814
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-110 Щасливої подорожі! Olanta. Набір для вишивки хрестиком входять: голка для вишивання нитками, Схема для вишивання хрестом. Чорно-біла із..
VN-163 Квіткарки. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 118606
0
VN-163 Квіткарки. Olanta. Набір для вишивки хрестиком. Дивлячись на картину, ви мимоволі перенесете себе у 18, 19 століття і поринете в культуру, в епоху, де дами одягалися в вишуканих, пишних сукнях. Ці шати і сама атмосфера картини наповнить Вас на..
VN-161 Замок біля моря 2. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 117010
0
VN-161 Замок біля моря 2.. Кожна з нас - принцеса, і звичайно кожна принцеса хоче жити в цьому замку. Біля спокійного, безкрайнього моря, де повний штиль. Відчуйте, що Ви у достатку всього земного. І просто насолоджуйтеся.Кожен набір від ТМ Olanta ук..
VN-130 Старий млин. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 103210
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-130 Старий млин. Olanta. Набір для вишивки хрестиком входять: голка для вишивання нитками, схема для вишивання хрестом, чорно-біла із засто..
VN-125 Танго для двох. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 99351
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-125 Танго для двох. Olanta. Набір для вишивки хрестиком входять: голка для вишивання нитками, схема для вишивання хрестом, чорно-біла із за..
VN-178 Моє кошеня. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 123305
0
Ця картина просто просякнута ніжністю, любов`ю, лагідністю, милістю. Цей незвичайний погляд зачарує Вас. Картина відмінно впишеться в будь-який інтер`єр і неодмінно буде пробуджувати на позитивні думки. Цей смарагдовий погляд зведе з розуму будь-яког..
R-026 Кульбаби. Olanta. Набір для вишивки нитками
Код товару: 84983
0
З давніх часів будь-яке домашнє рукоділля, в тому числі вишивка, використовувалися для прикраси житла. Вишиті картини в інтер`єрі не втратили свою актуальність і сьогодні. Такі роботи надають не тільки індивідуальність житла, але і наповнюють її тепл..
VN-131 Осіння пора. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 103211
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-131 Осіння пора. Olanta. Набір для вишивки хрестиком входять: голка для вишивання нитками, схема для вишивання хрестом, чорно-біла із засто..
VN-046 Венеція. Olanta. Набір для вишивання нитками
Код товару: 70140
0
Венеціанські вулички багатьох ваблять своєю неповторною красою. Вишита робота з зображенням Венеції - немов би запрошення у світ цього міста. Для тих, хто ще не був у Венеції, вишивка обов`язково посприяє відвідування цієї красивої країни. Набір для..
VN-031 Південний містечко. Olanta. Набір для вишивання нитками
Код товару: 65350
0
З давніх часів будь-яке домашнє рукоділля, в тому числі вишивка, використовувалися для прикраси житла. Вишиті картини в інтер`єрі не втратили свою актуальність і сьогодні. Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для с..
R-038 Merry Christmas. Olanta. Набір для вишивання нитками
Код товару: 93600
0
Слово рококо французького походження, воно перекладається буквально, як мушля, завиток. Проте вишивка в стилі рококо прийшла до нас із Франції. Майстрині багатьох країн світу давно користуються цією технікою, лише називається вона скрізь по-різному. ..
VN-106 Літній день. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 93369
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-106 Літній день входять: муліне Peri, голка для вишивання нитками, схема для вишивання хрестом, чорно-біла із застосуванням кольорових симв..
VN-133 Літній пейзаж 2. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 103938
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-133 Літній пейзаж 2. Olanta. Набір для вишивки хрестиком входять: голка для вишивання нитками, схема для вишивання хрестом, чорно-біла із з..
VN-126 На веранді. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 101595
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-126 На веранді. Olanta. Набір для вишивки хрестиком входять: голка для вишивання нитками, схема для вишивання хрестом, чорно-біла із застос..
VN-137 Подарунки до Різдва. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 104168
0
Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого полотна. В VN-137 Подарунки до Різдва. Olanta. Набір для вишивки хрестиком входять: голка для вишивання нитками, Схема для вишивання хрестом. Чорно-біла ..
VN-195 Причал. Olanta. Набір для вишивки хрестиком
Код товару: 150813
0
Картина VN-195 Причал. Olanta. Набір для вишивки хрестиком відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і неодмінно буде пробуджувати на позитивні думки. Кожен набір від ТМ Olanta укомплектований усіма необхідними матеріалами для створення красивого поло..
R-045 Танець квітів. Olanta. Набір для вишивання нитками
Код товару: 95885
0
Слово рококо французького походження, воно перекладається буквально, як мушля, завиток. Проте вишивка в стилі рококо прийшла до нас із Франції. Майстрині багатьох країн світу давно користуються цією технікою, лише називається вона скрізь по-різному. ..