0
0
0

30020 Життя в руках. Dream Art. Набір алмазної мозаїки (квадратні, повна)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Dream Art
  • Код товару: 46948
  • Артикул: 30020
  • Наявність: 3
Основні характеристики
Всі характеристики
No. of Cores: 20х17 см
Комплектація: Набір
Вид каменів: Квадратні
Тип продукції: Картини
Техніка: Діамантова мозаїка

Діамантовий живопис або діамантова мозаїка - це викладення акриловими камінчиками барвистих картин за схемою нанесеною на полотно, що покрито клейовим шаром. На відміну від вишивання, Діамантова Вишивка вимагає менше сил і часу, а результат при цьому виходить яскравий, насичений і блискучий.

У набір входить: полотно з нанесеною символьною схемою і клейовою основою для викладання камінців. Символьна схема зверху покрита захисною плівкою. Надається ключ до схеми і докладна інструкція, пінцет, пластиковий олівець з силіконовою подушечкою , акрилові квадратні зверху грановані камінці, розфасовані у пакетики. У набір також входить невелика тарілочка для зручності роботи з камінням. Набір запакований в щільну картонну коробку, яка надійно захищає комплектуючі від пошкодження і має презентабельний вигляд.

В кінці роботи рекомендується щільно притиснути каміння до полотна, щоб відбулася повна фіксація і покрити готову роботу акриловим лаком.

Готова робота виглядає барвисто і оригінально. Закінчений виріб може бути використаний в якості прикраси інтер`єрів будинків, а також стане незвичайним подарунком.Характеристики
Processor
No. of Cores 20х17 см
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.